Музейні кімнати

У навчальному закладі постійно ведеться краєзнавчо-пошукова робота. У результаті цієї роботи у 2007 році було  відкрито музейну кімнату. Саме завдяки музею ми зможемо відкрити деякі сторінки нашої школи та села.  Над створенням музею шкільний колектив у складі 51 учня та 7 вчителів трудився майже рік. За цей час вдалося зібрати вжиткові речі, фото, документи, які оповідають про історію рідного села. Допомагали школярам і односельчани. А художниця Олена Кравчук гарно оформила кімнату, де розмістили зібрані експонати.

Музейна кімната налічує понад 70 експонатів, в яких ожила історія села, людей, які жили в ньому, користувались цими речами, берегли їх, щоб і їх діти  й онуки знали про минуле пам’ятали і сумні, і славні сторінки з життя краю, примножували дідівські традиції, знали своє коріння, гордились ним.

Учнівським та педагогічним колективом школи створено пошуково-дослiдницьку групу «Пошук». Результати роботи дослідницької групи допомагають з кожним днем прославляти iсторiю нашого села, людей, якi жили в ньому, для дітей та майбутнього поколiння.

В 2008 році почала створюватись в приміщенні старої школи  музейна кімната української вишивки у яку ввійшли експонати сіл Сарненщини.