85 річниця жертв пам’яті голодомору

26.11.2018 15:30

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття.Страшне приневолене мовчання.  Довго чекали, але дочекались коли ожила, проснулась людська пам’ять і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

22 листопада 2018 року в Орлівській ЗОШ І ступеня пройшли заходи по вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні. Учнями школи було переглянуто документальний фільм «Пам’яті голодомору», організовано оформлення тематичного стенду до 85 річчя пам’яті голодомору. З хвилини мовчання 22 листопада почався перший урок в школі. В цю мить кожен школяр замислився про той непереборний жах, який охоплює людину в момент, коли дитина просить у матері їсти, а навіть малесенького шматочка хліба немає, про нестерпний біль від втрати рідних...