Акція "Міжнародний день чистих берегів"

17.09.2018 17:00

14 вересня 2018 року в Орлівській загальноосвітній школі І ступеня після занять за шкільними партами, учнів чекало свіже повітря, рукавиці та пакети для збирання сміття. Школярі та вчителі приєдналися до масштабної екологічної акції “Міжнародний день чистих берегів”.

В цій акції були задіяні всі учні Орлівської ЗОШ І ступеня. Учасники мали певне обладнання ( пакети для прибирання сміття, рукавиці.)

Акція відбувалася на березі кар’єру не вперше. Вона викликала велику цікавість серед учнів та громадськості села. І цей проект дійсно є корисним, тому що діти за невеликий час очистили берег кар’єру від сміття.

Всі ми хочемо, щоб світ навколо нас став кращим, чистішим і гарнішим! Всі ми розуміємо, що світ змінюється під нашим впливом в кращу сторону .