Акція "Три картоплини"

10.10.2017 19:41

Милосердя і допомоги в наш час потребує значна частина населення. Соціальні негаразди певною мірою позначились майже на кожному з нас. Тому важливо підтримати таких людей добрим словом, увагою, теплотою, конкретною допомогою.

Учні та працівники Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня не залишилися осторонь людей, які потребують допомоги, і активно долучились до акції «Три картоплини ». На протязі вересня - жовтня діти та дорослі принесли картоплю, моркву, столові буряки, капусту, щоб поділитися з тими, хто залишився немічним або одиноким.

Наша школа не може залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні, наш громадянський обов’язок - допомогти та підтримати бійців Збройних сил України. Тому зібрані овочі були  передані Будинку милосердя м. Сарни, та воїнам АТО.