Акція "Три картоплини"

19.10.2018 14:15

Милосердя – це чудова якість людини. Для того щоб проявити цю рису , гроші не потрібні по-великому рахунку. Чим більше буде милосердя, тим краще стане наш світ і наше життя в цілому. Важливо підтримувати людей добрим словом, увагою і конкретною допомогою.

Учні та працівники Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня не залишилися осторонь людей, які потребують допомоги і активно взяли участь в акції «Три картоплини». На протязі вересня та жовтня діти та дорослі принесли картоплю, моркву, буряки, горіхи , щоб поділитися з тими, хто залишився немічний або одинокий. Не залишилися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні, наш обов¢язок пітримати бійців, які захищають нашу країну. Зібрані овочі були передані Будинку милосердя в місті Сарни, воїнам АТО, а також в Обласну психіатричну лікарню.