Будинок Милосердя

20.03.2017 10:41

Сьогодні в Україні гостро постає проблема духовного відродження дітей. Сучасні соціально-культурні процеси, що виступають могутнім фактором у розв'язанні глобальних проблем нашого суспільства, детермінують пошук джерел виховання морального потенціалу дітей, які готуються у подальшому стати гарантами розвитку нашої держави. Тому доброю вже традицією в Орлівській загальноосвітній школі І ступеня Сарненського району Рівненської області стало допомагати Благодійній організації «Будинок милосердя».

Учні школи протягом декількох років постійно відвідують знедолених мешканців будинку. Щоразу вітають їх дзвінкою колядою із Різдвяними святами.

Також під час проведення Тижня милосердя в школі, проходить акція «Три картоплини». Під час якої учні та працівники школи заготовляють овочі та фрукти, що згодом передають до Благодійної  організації. За що були неодноразово відзначені подякам.