День Останнього дзвоника

26.05.2017 11:01

26 травня 2017 року за доброю традицією в Орлівській ЗОШ І ступеня був проведене свято Останнього дзвінка.

Останній дзвоник — традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Останні дзвінки в школах проходять у кінці травня, коли навчання вже закінчилося, а випускні іспити ще не почалися. Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Останній дзвінок — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. Церемонія включає виступи гостей, директора, першої вчительки, батьків, вітання першокласників, напутнє слово учнів 4-х класів.

Ще один навчальний рік дійшов кінця. Хтось цьогоріч вже закінчує свою клопітку працю у школі та відкриває двері дорослого життя, а хтось зробив тільки маленький крок у знаннях і переходить у наступний клас, щоб почерпнути для себе такі важливі речі.