День Святого Миколая

20.12.2018 15:36

День Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. В цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти пишуть листи до Святого Миколая, а у день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки.

19 грудня 2018 року до Орлівської ЗОШ І ступеня завітав Святий Миколай із своїми помічниками (ангелами). Він подарував всім учням школи солодощі та різні канцтовари. Учні уважно вислухали настанови Святого Миколая та ангелів, а також вони були дуже раді всім подарункам. Зі світлин можна побачити, що атмосфера й справді була святковою.

Це добре і очікуване свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію святкування передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.