Екскурсії у військову частину м. Сарни

04.12.2015 14:41

У військовій частині м. Сарни 4 грудня 2015 року відбувся день відкритих дверей, приурочений Дню Захисника Вітчизни.

Орлівська загальноосвітня школа І ступеня не упустила можливості ознайомити дітей із військовою частиною та зі спеціальною технікою. Відвідали екскурсію 59 учнів школи. Екскурсантів радо зустріли представники військової частини, продемонстрували деякі зразки військової техніки та зброї, яка є в частині. Від побаченого учні були дуже задоволені. Молодь переконалася - Україна має надійну оборону та гідних захисників.
Учні пройнялися глибокою пошаною та повагою до людей, які виконують складну та відповідальну місію захисника Вітчизни.

Проведення таких заходів є дуже важливим, оскільки дає змогу розвивати в учнів психологічну готовність до захисту вітчизни та виховувати справжніх патріотів, здатних у майбутньому захистити Україну. Такі екскурсії у військовій частині пройшли вперше, але обіцяють - не в останнє.