Екскурсія до пожежної частини

05.04.2019 15:58

Є професії, про які ми  знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника.

Учні Орлівської ЗОШ І ст. вирушили на екскурсію до пожежної частини № 14 міста Сарни. Робітники частини радо зустріли школярів. На початку дітей познайомили з приміщенням чергової частини та з сучасними автомобілями, які при потребі повинні дуже швидко  виїхати на місце пожежі. Завжди у стані повної готовності повинен бути також і  спецодяг, адже тривожний сигнал може пролунати будь-якої хвилини. Під час спілкування з вогнеборцями діти пригадали основні причини виникнення пожеж та повторили правила пожежної безпеки.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника . Адже той, хто рятує життя інших людей, заслуговує найвищої поваги.