Інформація про проведення навчальної екскурсії до Сарненського історико-етнографічного музею

27.04.2016 18:34

Сарненський історико-етнографічний музей – відділ Рівненського обласного краєзнавчого музею – гостинно відчинив свої двері школярам Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня. Тому, класні керівники організували для школярів цікаву та змістовну екскурсію. Учні 4 і 2 класів побували у музеї  22 квітня, а 27 квітня – 3 класи.

Працівники Історико-етнографічного музею презентували експозицію виробів із соломи. Найцікавішою виявилася інформація про ту, як«дуже давно на чорноземах України зародилось землеробство, почали вирощувати зернові культури: жито, пшеницю, просо та інші. Люди навчилися переробляти зерно і цінувати солому, використовуючи її для різних потреб… Соломою покривали дахи будівель, годували худобу і підстеляли під неї в хлівах. Солома «взувала й одягала» селян, утеплювала їхнє житло і служила їм постіллю. З неї люди навчилися виготовляти брилі, кошики, килими тощо» - та ще багато цікавого, захопливого почули та побачили школярі.