Інформація про проведення заходів до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи

26.04.2016 15:37

Події понад 30-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Чорнобильська катастрофа є болем і проблемою всієї громадськості . Щороку 26 квітня  вже стало традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха, а також висловлювати щирі слова подяки всім ліквідаторам за мужність і героїзм.

Орлівська загальноосвітня школа І ступеня  не залишилася осторонь від сучасних проблем, які виникли внаслідок Чорнобильської катастрофи. Тому 26 квітня проведено виховні години, оформлено стенд, організовано виставку малюнків, які відображали біль Чорнобиля. Всі ці заходи були спрямовані на осмислення та усвідомлення учнями масштабів трагічних подій, пробудження  почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховання глибокої поваги до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства. Сподіваємося, що проведені заходи розвиватимуть у школярів почуття гордості за свій народ, виховуватимуть любов до рідного краю.