Міжнародний день миру

24.09.2018 16:33

Найбільша гармонія у світі – це мир, мир в країні та у душі людей. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. Сьогоді мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання, яке вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

Учні Орлівської ЗОШ І ступеня приєдналися до акції «Голуб миру». Кожен клас виготовив голуба та підготував вірші про мир. 21 вересня 2018 року відбулася урочиста лінійка, присвячена Міжнародному дню Миру. Учні 1-4 класів стали активними учасниками цього процесу. На дитячих вустах звучали слова –«Ні війні! Мир в країні! Мир у всьому світі!»

Мир — це щоденний, щотижневий, щомісячний процес, який поступово змінює думки, повільно розмиває старі бар’єри, спокійно будує нові структури.