Новорічний ранок в Орлівській ЗОШ І ступеня

30.12.2016 10:08

Новий рік для дітей – бажана та очікувана радісна подія, це радість спілкування, радість творчості. Новорічною казкою стали для дітей Орлівської ЗОШ І ступеня новорічні свята, які пройшли 26 грудня 2016 року.

Зустрічали глядачів славетні Баба Яга, Казка , Дід Мороз та Снігуронька.

Школярі у різноманітних костюмах казкових героїв, звіряток, сніжинок, ялинок затамувавши подих , водили новорічні хороводи, читали вірші, танцювали, співали, і звичайно грали у веселі ігри.

Діти отримали багато  задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій,  показали свої таланти  під час  виступів, проявили  увагу, спритність,  ерудованість  у конкурсах та вікторинах, за що отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго. Хоча й досить багато часу пройшло, але учні досі згадують радісні моменти свята! Дякуємо організаторам та учасникам за чудовий початок канікул.