Проведення урочистої лінійки з нагоди свята Першого дзвоника та Дня знань в Орлівській загальноосвітній школі І ступеня

01.09.2016 14:35

Картинки по запросу дзвіночок малюнок

Осінь в Україні починається зі свята Першого дзвоника.1 вересня в Орлівській загальноосвітній школі І ступеня пролунав дзвоник, який розпочав новий навчальний рік.

А ще, саме цього року виповнилося рівно 10 років прибудові школи. Гості щиро привітали Орлівську ЗОШ І ступеня з ювілеєм оновлення будівлі. А школа, в свою чергу, була дуже вдячна тим, хто брав участь в її будівництві.

Цього року до школи на урочисту лінійку завітали шановні гості:

-          Боровик Роман Володимирович - голова Костянтинівської сільської ради  ;

-         Годунко Віталій Олександрович – почесний гість;

-         Прозапас Юрій Юрійович – заступник директора Сарненського радіо «Полісся»

-         Каленюк Анатолій Федорович – головний лікар обласної психіатричної лікарні с. Орлівка;

-         Мелещук Оксана Іванівна – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту;

-         Хом’як Володимир Іванович – почесний гість;

-         Дойчук Петро Лук’янович – почесний гість.

Вони привітали всіх учнів, вчителів, батьків зі святом мудрості, доброти та людяності – Днем знань. У своєму зверненні до школярів вони побажала всім успіхів у навчанні, здійснення задумів та мрій.

Свято було пронизане духом патріотизму та національної гідності. Над школою замайорів блакитно-жовтий прапор, під супровід Державного Гімну України.