Прощавай, садок дитячий!

18.05.2018 15:32

Перший випускний «Прощавай, садок дитячий!»

На базі Орлівської  школи функціонує група короткотривалого перебування дітей 5 років ДНЗ "Дзвіночок"

18 травня 2018 року, у дошкільному навчальному закладі відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай, садок дитячий!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователь групи. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

Дошкільники зі своїми мріями і уподобаннями, які вміють читати і рахувати, співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам, гостям святковий настрій.

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!