Проведення Новорічних ранків

25.12.2015 17:24

Проведення

новорічного ранку

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрій, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу. Цього року новорічне диво для 1-4 класів та для «п’ятирічок» проведено 25 грудня. Зустрічали глядачів славетні Баба Яга, Розбійники, Казка , Дід Мороз та Снігуронька.

Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах, за що отримали солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго. Хоча й досить багато часу пройшло, але учні досі згадують радісні моменти свята! Дякуємо організаторам та учасникам за чудовий початок канікул. З Новим роком!