Районний семінар-парактикум

25.10.2017 17:54

25 жовтня в Орлівській ЗОШ І ступеня було проведено районний семінар-практикум для вчителів 1-х класів "Організація освітнього процесу в початковій школі в умовах розбудови Нової української школи"

Тема семінару-практикуму: "Крок за кроком до Нової української школи "

Мета семінару-практикуму: ознайомлення з практикою реалізації Концепції нової української школи.

План роботи семінару:

Організаційно-мотиваційний модуль

* Зустріч. Реєстрація учасників

* Відкриття семінару. Мотивація діяльності учасників семінару практикуму

Презентаційно-практичний модуль

* Презентація Орлівської ЗОШ І ступеня ( Рибнік Світлана Миколаївна, директор Орлівської ЗОШ І ступеня)

* Ознайомлення з планом роботи семінару (Дриганець В.М. керівник семінару-практикуму вчителів 1-их класів)

* Ранкові зустрічі

- 1 клас, Чумак Олена Петрівна, вчитель початкових класів Орлівської ЗОШ І ступеня;

- 2 клас, "Перелітні птахи", Добриднік Олена Андріївна, вчитель початкових класів Орлівської ЗОШ І ступеня;

* Робота в навчальних центрах

- Візит у творчу лабораторію Рибнік Світлани  Миколаївни, вчителя початкових класів Орлівської ЗОШ І ступеня

* Тренінги для вчителів (Рибнік Світлана Миколаївна, вчитель початкових класів Орлівської ЗОШ І ступеня)

Інтерактивно- теоретичний модуль

* Організація освітнього процесу у початковій школі в умовах розбудови НУШ ( Оверчук О. Б., методист РМК)

Рефлексивний модуль

* Методичний діалог : запитання - відповіді. Підведення підсумку семінару - практикуму.