Шевченківський тиждень

12.03.2017 10:36

C:\Users\Оксана\Desktop\images.jpgІз 06 по 10  березня 2017 року в Орлівській загальноосвітній школі І ступеня відбулися дні вшанування славетного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Вшановуючи пам’ять великого українського поета Т.Г.Шевченка , учні та вчителі школи провели ряд цікавих заходів.

Традиційно була представлена виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка "Ми тебе не забули, Тарасе!" .

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця юних школярів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України. Вірші, уривки з поем емоційно звучали на конкурсі читців-декламаторів поезій Т.Шевченка «Твоїми словами звертаюсь до тебе, Кобзарю!». У конкурсі взяли участь учні 1-4 класів.

Цікаво пройшов загальношкільний захід «Любимо Шевченка!», який  мав на меті розширити знання учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка, вчити відчувати красу рідної мови, її мелодійність у поезіях Шевченка, розвивати патріотизм, виховувати почуття гордості за Україну, її талановитий і волелюбний народ.