Свято Першого дзвоника у 2018-2019 навчальному році

04.09.2018 16:28

Минуло літо… Школа відкриває свої двері учням.

День Знань – Перший дзвоник … Це унікальне свято жодного не залишає байдужим. А для  першокласників нинішній навчальний рік залишиться особливо пам`ятним, сповненим незабутніх вражень та емоцій. І не дивно, що саме їм, першокласникам, адресовані цього дня найтепліші слова. Вони першовідкривачі, НУШівці. Саме ці учні будуть досліджувати цей світ трішки по іншому.

Лінійка розпочалася традиційно – підняттям Державного Прапору України та виконанням Державного Гімну нашої держави. Але продовження було не таке як завжди. У родинному великому колі першачки представили себе, показали та розказали які вони: «Я Софія - смілива» - казала маленька учениця. Так ми познайомилися із двадцятьма першокласниками. А батьки першопрохідців нової освітньої реформи висловили свої побажання, надії та сподівання на новий 2018-2019 навчальний рік. І традиційно, під вишитими рушниками мами й тата повели школяриків на їхній Перший урок. Усі учні чекали початку осені, адже хотілося побачити та поспілкуватися зі своїми друзями-однокласниками, поділитися враженнями від літа та просто поринути в нові знання, досліджувати ще невідоме, гратися, співати, танцювати.

З початкам нового навчального року!