Тиждень інформатики в школі

16.02.2018 14:48

Тиждень інформатики

в Орлівській ЗОШ І ступеня

Традицією в нашій школі щорічно проводиться Тиждень інформатики.  Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах, почуття відповідальності.

Заходи були спрямовані на:

• розвиток творчої фантазії;

• логічного мислення;

• вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;

• формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Для учнів 1 класу проводився конкурс малюнків «Хто такий комп’ютер?».  Зацікавленість дітей викликав конкурсний, ігровий характер заходу. У 3-А та 3-Б класах було організовано вікторину «У світ інформатики з Ельзиком». Учасники показали теоретичні знання, вміння розв'язувати різні завдання, розкрили творчий  потенціал. Учні сформували дві команди їм було запропоновано різні цікаві завдання. Під час гри вони показали свою обізнаність та вміння працювати в групі.  2-А та 2-Б класи повправлялися у створенні малюнків в графічних редакторах. А четвертокласники відзначили Всесвітній День безпечного інтернету. Сформулювали власні правила поводження в інтернеті, вияснили, які ж небезпеки чатують на нас в мережі.