Тиждень книги

26.03.2019 10:58

З метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні, підвищення інтересу учнів до ролі книжки в суспільному житті в Орлівській ЗОШ І ст. було проведено Тиждень книги з 18 по 22 березня.

Кожен день Тижня був цікавим. Підготували та провели : бесіду на тему «Бережи книгу – вона ж твій друг!», вікторину «З якого це твору?», операцію «Живи, книго!», конкурс «Найкращий читач класу», свято «Хай вся Україна читає, бо книга усіх нас єднає».

Під час проведення цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів  діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності, від чого всі одержали велике задоволення.

Тиждень книги стане своєрідною акцією з популяризації надбань національної та світової культури та сприятиме поглибленню і розширенню читацьких інтересів.