Тиждень Української Державності

19.01.2017 10:35

19 січня 2017 року в рамках проведення Тижня Української Державності в Орлівській ЗОШ І ступеня відбувся виховний захід  «Хай в серці кожної дитини, живе любов до України».

Захід спрямований на виховання в учнів почуття патріотизму, любові до своєї землі, формування національ­ної свідомості школярів.

У підготовці та проведені свята брали участь учні 4-х класів. Запрошені вчителі та учні 1-х, 2-х, 3-х класів.

Свято проходило на емоційно піднесеному настрої . Учні розповідали вірші про мальовничу, чарівну, незламну Україну. Не міг  цей захід пройти і без української пісні. Організований перегляд відеосюжетів про Батьківщину, показано її безмежні лани, гори, ріки. Також діти побачили визначні місця України, де треба побувати кожному громадянинові України. Адже, це - наше багатство.