Тиждень ввічливості

24.09.2018 16:36

В рамках тиждня ввічливості  в Орлівській ЗОШ І ступеня пройшов «Тиждень ввічливості »,під час якого були проведені наступні заходи :

• оформлено інформаційний стенд «Ввічливість і я», «Що таке ввічливість»;
  • проведено загальношкільну лінійку «Дисципліна і порядок в школі»;
  • організовано загальношкільний захід «У королівстві ввічливості»;
  • вчителі провели бесіди «Ввічливість – окраса людської душі», «Гарні манери – запорука успіху», ранкові зустрічі «Умійте цінувати дружбу».

Підсумковим заходом тижня стала виховна година  «Подорож до країни Ввічливості і Доброти». Під час якої учні 1-4 класів засвоїли слова ввічливості. Також учні зрозуміли, що добрі справи мають стати доброю традицією, яку потрібно підтримувати, зробити кредом свого життя кожному громадянину нашої Батьківщини.

Сподіваємося, що у найближчому майбутньому ввічливих людей буде все більше і більше. Демокріт сказав: «Ввічливі люди бувають не стільки від природи, скільки від тривалих вправ». Щоб стати ввічливим, треба багато працювати над собою.