Випускний вечір

24.05.2018 14:07

Випуск 2018

21 травня, в Орлівській ЗОШ І ступеня відбулася урочиста подія – Випускний, для юних четвертокласників.

Випускний -  це душевне, тепле, дуже зворушливе і трошки сумне свято, бо школа прощається з випускниками.

Промайнув навчальний рік, закінчилися контрольні роботи, державна підсумкова атестація і ось він – довгоочікуваний день. Випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається останній захід для школярів в молодшій школі – урочисте свято – випуск, на якому звучать слова вдячності, лунають вітання адміністрації школи, вчителів, батьків, гостей, побажання йти по життю з високо піднятою головою, досягати поставлених цілей, бути гідними громадянами України, і, звичайно, ніколи не забувати школу, яка дала їм путівку в життя.