Всеукраїнський день спорту

18.09.2018 17:04

13 вересня 2018 року в Орлівській ЗОШ І ступеня для учнів школи було проведено відкритий Всеукраїнський олімпійський урок до Дня фізичної культури та спорту . Основна мета уроку - навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

У заході взяли участь 74 учні 2-4 класів Орлівської ЗОШ І ступеня. Для учнів провели урок у формі змагань під назвою «Швидше, вище, сильніше!». Учні змагалися у спритності та витривалості на спортивному майданчику школи під керівництвом вчителів. Для 1 класу провели квест  «У пошуках олімпійського вогню».(20 учнів)

Кожен учень переконався у необхідності збереження і зміцнення свого здоров’я з раннього дитинства, ведення здорового способу життя.