Вибір підручників для 3 класу, який буде навчатися у 2020-2021 навчальному році

засідання педагогічної ради

Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня

Присутні 10 чоловік

1. Про вибір і замовлення підручників для 3 класі на 2020-2021 навчальний рік.

1. СЛУХАЛИ:

Рибнік Світлану Миколаївну, директора школи, про вибір та замовлення підручників для 3 класу на 2020-2021 навчальний рік.

Світлана Миколаївна, ознайомила присутніх з листом Міністерства освіти і науки України від 22.01.2020року № 1/9-39 «Про забезпечення виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2019 року № 1409 (із змінами) та від 12 грудня 2019 року № 1543.

Світлана Миколаївна наголосила що саме  вчителі  здійснюють безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви.  Рішення щодо вибору проектів підручників має бути колегіальним, відповідно до обраної школою типової освітньої програми, з урахуванням освітніх потреб учнів, напрямків розвитку закладу.

Кількість примірників кожного з підручників має відповідати реальному вибору ЗЗСО і визначається як фактична кількість учнів у 2 класі та кількість учителів, які викладають у  2 класі  у 2019-2020 н.р.

Результати вибору проектів підручників ЗЗСО заповнюють спеціальну форму на базі інформаційно-телекомукаційної системи «Державна інформаційна система освіти» (ІТС «ДІСО»), оприлюднюють на своїх веб-сайтах в електронному вигляді. Форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу ЗЗСО всіх форм власності, які здійснюють освітню діяльність на І та ІІ  рівнях освіти.

УХВАЛИЛИ:

1.1. Обрати підручники для учнів 3 класу керуючись рішенням районної творчої групи вчителів початкових класів відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації рекомендує такі підручники для 3 класу:

1. Большакова І. О., Пристінська М. С. Українська мова та читання.
  2. Заїка А.М., Тарнавська С.С. Математика.
  3. Воронцова Т.В., Пономаренко В.С. Я досліджую світ.
  4. Масол Л.М., Гайдамака О.В., Колотило О.М. Мистецтво.

1.2.Оприлюднити вибір підручників для 3 класу  на своєму   веб-сайті в електронному вигляді

До 12.03.2020

Голова педради:                                         С.М. Рибнік